Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
C21
Gotowy
Brochet Christophe
les diables de stenay
MAARTEN BAUWENS Complex Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 07:00
Men / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2020)
F34
Gotowy
Jeroen Opdebeeck
Brasa Belgium
Wygrana na punkty - 06:00
Jean Jacquemin Resistencia jiu-jitsu Internacional
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
E39
Gotowy
CHRISTOPHER HUARD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Glen Luyten Complex Jiu Jitsu
Men / Elite / -70 kg (Feather)
(Flanders BJJ Cup 2020)
Gotowy
Cristian Silva
ICON JIU JITSU TEAM
Thomas Nijs Yaware Wygrana walkowerem
Men / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
D27
Gotowy
Mathias Rowe
Octopus Team BJJ
Yassine Serraj Champions Academy Brussels Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Men / White / -76 kg (Light)
(Flanders BJJ Cup 2020)
A32
Gotowy
Zogu Trezhnjeva
Gracie Jiu Jitsu Oostende
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Mathias Van Herreweghe Brasa Belgium
Men / Elite / -70 kg (Feather)
(Flanders BJJ Cup 2020)
B21
Gotowy
Florian Bayili
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:11
Adel Cherifi MKTEAM
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
E40
Gotowy
Brian Vaz
MALICIA TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Andreas Noll Helios Project Brazilian Jiu-Jitsu
Men / Elite / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
C19
Gotowy
Dieter Vanden Heede
Brasa Belgium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Jan Broulík Renzo Gracie Holland
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
E41
Gotowy
Abdessamad Touba
Phoenix A.D.A.
Ibrahima Thiam Azarkan Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Men / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2020)
F35
Gotowy
Erdem Koc
Azarkan
Wygrana walkowerem
João Vitor Ribeiro Carlson Gracie Luxembourg
Men / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2020)
F36
Gotowy
Alexandre Applencourt
Manimal Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:02
Noor Al Biatie Aranha Belgium
Men / White / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
A33
Gotowy
Thierry NAVARRO
Wygrana na punkty - 05:00
Juandevy Oliveira MALICIA TEAM
Men / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
D26
Gotowy
Dorian Wery
The Red Rooster Academy
Sam Nipius ICON JIU JITSU TEAM
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
Gotowy
Ylez Oziev
Aranha Belgium
Alexander Meffert Chimp Gym Wygrana walkowerem
Men / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
D28
Gotowy
Ergurbuz Selim
Azarkan
Olivier Kabangu Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Men / White / -76 kg (Light)
(Flanders BJJ Cup 2020)
B19
Gotowy
Khabib Tsamaligov
Lamiro Fight Club
Amadeo Dello Brasa Belgium Wygrana na punkty - 05:00
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
C22
Gotowy
Dariusz Osowski
Checkmat Cologne
Walid Elsharkawy Dedotsu Amsterdam
Men / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2020)
F37
Gotowy
Ilyas Qazi
Wygrana walkowerem
Marwane Benamar Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Men / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2020)
F38
Gotowy
Montacer Dziri
gracie barra anderlecht
Jens Ostyn Aranha Belgium Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Women / Blue & up / -58,5 kg
(Flanders BJJ Cup 2020)
B23
Gotowy
Ines Berodes
gracie barra anderlecht
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Theresa Müller Brasil Combat Team
Men / Elite / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
C20
Gotowy
Fatih Saadaoui
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Fausto Godoy BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
C23
Gotowy
MAARTEN BAUWENS
Complex Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 07:00
Alexander Meffert Chimp Gym
Men / -76 kg (Light) / Blue
(Flanders BJJ Cup 2020)
Gotowy
Shaï Gerena
Brasa Belgium
Wygrana walkowerem
Robin De Bie Brasa Belgium
Men / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
D29
Gotowy
Kagermanov Mayrbek
Gracie Jiu Jitsu Oostende
Karmon Jabateh BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 06:00
Men / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2020)
F39
Gotowy
Maxime Cornil
Vitor Shaolin Team
Rivaldo Pereira Carlson Gracie Luxembourg Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:03
Men / Elite / -70 kg (Feather)
(Flanders BJJ Cup 2020)
Gotowy
Adel Cherifi
MKTEAM
Wygrana walkowerem
Cristian Silva ICON JIU JITSU TEAM
Men / White / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
A34
Gotowy
Bjorn Malfliet
Renzo Gracie Belgium
Wygrana walkowerem
Jacques EKENG EKENG Vanguard BJJ Belgium
Women / Blue & up / -58,5 kg
(Flanders BJJ Cup 2020)
B24
Gotowy
Ines Berodes
gracie barra anderlecht
Wygrana na punkty - 06:00
Nina Overath Bad Boys Brazilian Jiu Jitsu
Men / White / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2020)
A36
Gotowy
Unknown User
Octopus Team BJJ
Gauthier Closset Aorta Team Wygrana na punkty - 05:00
Men / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2020)
F40
Gotowy
Jeroen Opdebeeck
Brasa Belgium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Erdem Koc Azarkan
Men / Blue / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2020)
F41
Gotowy
Alexandre Applencourt
Manimal Team
Wygrana na punkty - 06:00
Ilyas Qazi