Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / White / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
F12
Gotowy
Van Loock Jaafar
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Youri Garfinkiel
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2021)
C17
Gotowy
Yacine Doulami
AJP ACADEMIE JACKSON PAULO
Fouad Elbazi BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2021)
D16
Gotowy
Ianno Raffaele
AJP ACADEMIE JACKSON PAULO
Joachim Vergauwen Brasa Belgium Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
F13
Gotowy
Eli Vanfleteren
Yaware
Snick Anthony Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Women / White / +64 kg
(Flanders BJJ Cup 2021)
B21
Gotowy
Charlotte Vermoesen
LIONHEART JIU-JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 05:00
Leen Christiaens
Men / White / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(Flanders BJJ Cup 2021)
A10
Gotowy
Nameen Junaidi
Aorta Team
Szymon Wojna Aranha Belgium Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2021)
E16
Gotowy
Guillaume Comyn
team challenge
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:32
Benjamin Clasens Resistencia jiu-jitsu Internacional
Men / White / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
F14
Gotowy
Matheus Ferreira
MALICIA TEAM
Keliad Mahouachi Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / -76 kg (Light)
(Flanders BJJ Cup 2021)
C18
Gotowy
Tommy Andriamanarivo
Phoenix A.D.A.
Pious Alpha Tri-Force Antwerp Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / -70 kg (Feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
B22
Gotowy
Bilal Attalibi
Champions Academy Brussels
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
Florent Ibraimi Azarkan
Men / White / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(Flanders BJJ Cup 2021)
A11
Gotowy
Teodor Nenov
Azarkan
Wygrana na punkty - 05:00
DAVID PIERRAT
Men / White / -76 kg (Light)
(Flanders BJJ Cup 2021)
D13
Gotowy
Igor Cesar Teixeira Fortes
Carlson Gracie Luxembourg
Wygrana na punkty - 05:00
Mehdi Zemour AJP ACADEMIE JACKSON PAULO
Men / Elite / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
E19
Gotowy
Unknown User
Gracie Barra Liège
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:51
Gauthier Blommaert PHD-BJJ Aalst
Men / White / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
F15
Gotowy
ABUBAKAR YAKHYAEV
Lamiro Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
Zayde Haddach Azarkan
Women / White / +64 kg
(Flanders BJJ Cup 2021)
B23
Gotowy
Emilie Veriter
Phoenix A.D.A.
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:14
Melissa DOS SANTOS Carlson Gracie Luxembourg
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2021)
C19
Gotowy
Victor Parent
AJP ACADEMIE JACKSON PAULO
Jarne De Vilder Brasa Belgium Wygrana na punkty - 05:00
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2021)
D17
Gotowy
Jeremy Ruppert
Carlson Gracie Luxembourg
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Toon De Corte Brasa Belgium
Men / White / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(Flanders BJJ Cup 2021)
A12
Gotowy
Bjorn Malfliet
Renzo Gracie Belgium
Samuel Huyghe Barbosa Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men / -94,3 kg (Heavy) / Elite
(Flanders BJJ Cup 2021)
B24
Gotowy
MAARTEN BAUWENS
LIONHEART JIU-JITSU ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Tjafse Van Den Brink Sportschool Herbert
Men / White / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
F16
Gotowy
Van Loock Jaafar
Wygrana na punkty - 05:00
Snick Anthony Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Men / Elite / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
E20
Gotowy
Karel Bouchot
Gracie Jiu Jitsu Oostende
Moadh Azzouzi Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2021)
D18
Gotowy
Thibaud Vandevelde
AJP ACADEMIE JACKSON PAULO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Zouhir Younes Boukerroucha BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Men / White / -70 kg (Feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
B25
Gotowy
Adam Dunayev
Aranha Belgium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Ilias Boulaich Resistencia jiu-jitsu Internacional
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2021)
E17
Gotowy
Glen Luyten
Complex Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Benjamin Clasens Resistencia jiu-jitsu Internacional
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2021)
D19
Gotowy
Claudino Pereira Semedo
RONIN FIGHT TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Feriz Sorlija G.E TEAM BJJ BRUXELLES
Men / Elite / -76 kg (Light)
(Flanders BJJ Cup 2021)
Gotowy
Thomas Chretien
Mkteamreims
Wygrana walkowerem
Yousuf Qureshie
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2021)
C20
Gotowy
Radoslav Handzhiev
Uplay Martial Arts Luxembourg
Wygrana walkowerem
Unknown User BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2021)
D20
Gotowy
Olivier Michels
Uplay Martial Arts Luxembourg
Kyle Lizin TRIBE Oli’s fight culture Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Men / White / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2021)
E18
Gotowy
Ken Meersmans
Tri-Force Antwerp
Guillaume Comyn team challenge Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Men / White / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
F17
Gotowy
Keliad Mahouachi
Wygrana na punkty - 05:00
ABUBAKAR YAKHYAEV Lamiro Fight Club
Women / White / +64 kg
(Flanders BJJ Cup 2021)
B26
Gotowy
Leen Christiaens
Wygrana na punkty - 05:00
Melissa DOS SANTOS Carlson Gracie Luxembourg
Men / Elite / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2021)
E21
Gotowy
Gauthier Blommaert
PHD-BJJ Aalst
Karel Bouchot Gracie Jiu Jitsu Oostende Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10