Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men / Elite / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
E1
Gotowy
Tommaso Polidoro
Resistencia jiu-jitsu Internacional
Wygrana na punkty - 07:00
Rémi Buisine ASC59
Men / Elite / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
F1
Gotowy
Kim Nguyen
Grappling-Dynamik
Shaï Gerena Brasa Belgium Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:17
Men / Elite / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2022)
C1
Gotowy
Ryan Capelle
Vanguard BJJ Belgium
Santo Ignacio Salmane Roger BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrana na punkty - 07:00
Men / Elite / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
B1
Gotowy
Thijs Huigenbos
Sportschool Herbert
Shahin Ossareh Invictus Ronse Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:25
Men / Elite / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
F2
Gotowy
Charles Verhaegen
Gfteambelgium
Florian Bayili BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Men / Elite / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
E3
Gotowy
Bruce Desender
LIONHEART JIU-JITSU ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Noe Malaver Benavides legion jiu jitsu
Men / Elite / -70 kg (Feather)
(Flanders BJJ Cup 2022)
D3
Gotowy
Jef Caers
Tri-Force Antwerp
Wygrana na punkty - 07:00
Andrea Benvenuti Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
A1
Gotowy
Tjafse Van Den Brink
Sportschool Herbert
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Nay TAING AJP ACADEMIE JACKSON PAULO
Men / Elite / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
B2
Gotowy
Omar Outmani
VLB TEAM
Arnaud Van Den Hout gracie barra anderlecht Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:14
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
A2
Gotowy
Anas Datoussaid
Champions Academy Brussels
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
Pieter Claeys team challenge
Men / Elite / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2022)
C2
Gotowy
Murilo Torres
gracie barra anderlecht
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:10
Adrian Titkov Gracie Jiu Jitsu Oostende
Men / Elite / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
Gotowy
Ipergnon Cardoso Da Silva Almeida
Barbosa Jiu Jitsu
Chris Mampengu Champions Academy Brussels Wygrana walkowerem
Men / Elite / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
B3
Gotowy
Benjamin Harmegnies
Aorta Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
HABIBALLAH BENMABROUK RONIN FIGHT TEAM
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
C4
Gotowy
Steven Delagrense
legion jiu jitsu
Marwan Kartoum C.E.N.S. ACADEMY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Men / Elite / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
E2
Gotowy
Adam Balkich
Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 07:00
Khalid El Ahmadi INVICTUS TEAM BJJ
Men / Elite / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
F3
Gotowy
Wesley Modde
Yaware
Wim Deputter Brasa Belgium Wygrana na punkty - 07:00
Men / Elite / -70 kg (Feather)
(Flanders BJJ Cup 2022)
D2
Gotowy
Moadh Azzouzi
Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 07:00
Dani Aziz Resistencia jiu-jitsu Internacional
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
A3
Gotowy
Dieter Vanden Heede
Brasa Belgium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Brochet Christophe Aguilera Jiu Jitsu Luxembourg
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
Gotowy
Claudino Pereira Semedo
RONIN FIGHT TEAM
Wygrana walkowerem
Karol Urban Grappling-Dynamik
Men / Elite / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
B4
Gotowy
Shahin Ossareh
Invictus Ronse
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Arnaud Van Den Hout gracie barra anderlecht
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
A4
Gotowy
MAARTEN BAUWENS
LIONHEART JIU-JITSU ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Lyes BELAID BJJO RK Team
Men / Elite / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
F4
Gotowy
Marcel Sawic
CAVEIRINHA JIU JITSU FAMILY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:18
Jeffrey Capelle Vanguard BJJ Belgium
Men / Elite / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
B5
Gotowy
Benjamin Harmegnies
Aorta Team
Wygrana na punkty - 07:00
Jeroen Govaerts Rio Grappling Club Belgium Antwerpen
Men / Elite / -64 kg (Light feather)
(Flanders BJJ Cup 2022)
Gotowy
Ryan Capelle
Vanguard BJJ Belgium
Adrian Titkov Gracie Jiu Jitsu Oostende Wygrana walkowerem
Men / Elite / -88,3 kg (Medium heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
E4
Gotowy
Tommaso Polidoro
Resistencia jiu-jitsu Internacional
Branko Simonovic ICON Pablo Cerino Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Men / Elite / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
F5
Gotowy
Shaï Gerena
Brasa Belgium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Wojciech Kois Aranha Belgium
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
D6
Gotowy
Yassin Djavatkhanov
Gracie Jiu Jitsu Oostende
Rafael Godinho Carlson Gracie Luxembourg Wygrana na punkty - 05:00
Men / Elite / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
F6
Gotowy
Florian Bayili
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 01:44
Ergurbuz Selim Azarkan
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
C5
Gotowy
Nadim Mechtaly
gracie barra anderlecht
Wygrana na punkty - 05:00
Abdoullah Ziani Azarkan
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(Flanders BJJ Cup 2022)
A5
Gotowy
Tjafse Van Den Brink
Sportschool Herbert
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Anas Datoussaid Champions Academy Brussels
Men / Blue / -76 kg (Light)
(Flanders BJJ Cup 2022)
B8
Gotowy
Louis Godrie
Vanguard BJJ Belgium
Tom De Cock Resistencia jiu-jitsu Internacional Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Men / White / -82,3 kg (Middle)
(Flanders BJJ Cup 2022)
D7
Gotowy
Yassine El Anzi
RONIN FIGHT TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Georgios Karafilidis Grappling-Dynamik