Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids & Youth / 7-9 / Yellow / -30 kg
(BK 2019)
G10
Färdig
Amine Benkolla
gracie barra anderlecht
Vann på poäng - 03:00
Unknown User BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Kids & Youth / 10-12 / Green / +60 kg
(BK 2019)
E9
Färdig
Unknown User
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Tasnim Boudida BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på domslut - 04:00
Kids & Youth / 13-15 BOYS / White & Gray / +60 kg
(BK 2019)
H10
Färdig
Milan Joris
Brasa Belgium
Brahim Henni MALICIA TEAM Vann på poäng - 04:00
Kids & Youth / 4-6 / White & Gray / -25 kg
(BK 2019)
A8
Färdig
Antonin Fairier
Phoenix A.D.A.
Vann på domslut - 02:00
Sirine Taleb INVICTUS TEAM BJJ
Kids & Youth / 4-6 / White & Gray / -20 kg
(BK 2019)
B9
Färdig
Aymen Arif
C.E.N.S. ACADEMY
Eliam Rosies Brasa Belgium Vann på poäng - 02:00
Kids & Youth / 7-9 / White & Gray / -30 kg
(BK 2019)
F9
Färdig
Wout Lahorte
Brasa Belgium
Vann på domslut - 03:00
Dahlia Cabral gracie barra anderlecht
Kids & Youth / 7-9 / Yellow / -30 kg
(BK 2019)
G11
Färdig
Younes Amrani
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Havin Baki Brasa Belgium Vann på poäng - 03:00
Kids & Youth / 7-9 / Orange / -30 kg
(BK 2019)
C15
Färdig
Sofia Bentell
Brasa Belgium
Mohamed Wissam Ajoura BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på domslut
Kids & Youth / 7-9 / Yellow / -40 kg
(BK 2019)
D7
Färdig
Issam Mankouchi
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 03:00
Hanaa Al Khalfioui Champions Academy Brussels
Kids & Youth / 7-9 / White & Gray / -35 kg
(BK 2019)
B14
Färdig
Souleimen Belabed
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Hadi Derebey C.E.N.S. ACADEMY Vann på poäng - 03:00
Kids & Youth / 10-12 / Orange / -40 kg
(BK 2019)
E6
Färdig
Bayane Zoourak
Champions Academy Brussels
Iman AAIACHI INVICTUS TEAM BJJ Vann på poäng - 04:00
Kids & Youth / 13-15 BOYS / Orange / +60 kg
(BK 2019)
H15
Färdig
Esteban Castro Y Peña
gracie barra anderlecht
Vann på Submission - 01:30
Oscar Marchand Brasa Belgium
Kids & Youth / 4-6 / White & Gray / -25 kg
(BK 2019)
A9
Färdig
YASSINE DAHMANY
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Bilal El Ahmadi INVICTUS TEAM BJJ Vann på poäng - 02:00
Kids & Youth / 7-9 / White & Gray / -30 kg
(BK 2019)
F10
Färdig
Cherine Makhlouf
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann via diskvalificering
Nassim - Mohamed Arif C.E.N.S. ACADEMY
Kids & Youth / 4-6 / White & Gray / -20 kg
(BK 2019)
B10
Färdig
Leonie Robertson
Brasa Belgium
Vann via diskvalificering
Naël Zoourak Champions Academy Brussels
Kids & Youth / 4-6 / White & Gray / -35 kg
(BK 2019)
A19
Färdig
Safwan Benabdellah
C.E.N.S. ACADEMY
Bendella Abdallah INVICTUS TEAM BJJ Vann på poäng - 02:00
Kids & Youth / 4-6 / White & Gray / -30 kg
(BK 2019)
D5
Färdig
Safia Demesmaeker
Fusen Ryu
Vann på poäng - 02:00
Unknown User INVICTUS TEAM BJJ
Kids & Youth / 13-15 BOYS / White & Gray / +60 kg
(BK 2019)
H11
Färdig
Brent Poisson
Yaware
Julien Lebon BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på Submission - 01:47
Kids & Youth / 7-9 / Yellow / -30 kg
(BK 2019)
G12
Färdig
Sacha Flossy
ICON Pablo Cerino Team
Vann på poäng - 03:00
Joshua Govart Phoenix A.D.A.
Kids & Youth / 7-9 / Yellow / -35 kg
(BK 2019)
C6
Färdig
Aaron Bossier
Phoenix A.D.A.
Unknown User BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på domslut - 03:00
Kids & Youth / 7-9 / White & Gray / -35 kg
(BK 2019)
B15
Färdig
Ousama Medani
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 03:00
Amir Assil El Masude C.E.N.S. ACADEMY
Kids & Youth / 7-9 / White & Gray / -30 kg
(BK 2019)
F11
Färdig
Boris Kaminsky
Aorta Team
Nassim - Mohamed Arif C.E.N.S. ACADEMY Vann på poäng - 03:00
Kids & Youth / 13-15 BOYS / Orange / +60 kg
(BK 2019)
H16
Färdig
Emmanuel Nsimba Mabudi
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 04:00
Unknown User gracie barra anderlecht
Kids & Youth / 7-9 / Yellow / -45 kg
(BK 2019)
D9
Färdig
Amine Badi
INVICTUS TEAM BJJ
Yassine Abdou BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på poäng - 03:00
Kids & Youth / 10-12 / Orange / -40 kg
(BK 2019)
E8
Färdig
Iman AAIACHI
INVICTUS TEAM BJJ
Vann på poäng - 04:00
Soraya Zemmouri C.E.N.S. ACADEMY
Kids & Youth / 7-9 / Yellow / -30 kg
(BK 2019)
G13
Färdig
Unknown User
G.E TEAM BJJ BRUXELLES
Zoulikha AAIACHI INVICTUS TEAM BJJ Vann på poäng - 03:00
Kids & Youth / 4-6 / White & Gray / -20 kg
(BK 2019)
B11
Färdig
Giovanni Ventura
gracie barra anderlecht
Mohamed Wael Nekkach C.E.N.S. ACADEMY Vann på poäng - 02:00
Kids & Youth / 7-9 / White & Gray / -30 kg
(BK 2019)
F12
Färdig
Yasmine Kadi
Champions Academy Brussels
Cuignet Antoine Fusen Ryu Vann på poäng - 03:00
Kids & Youth / 7-9 / Yellow / -45 kg
(BK 2019)
D10
Färdig
Rayan El Boudakhani
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på domslut - 03:00
Max Clerinx Brasa Belgium
Kids & Youth / 4-6 / White & Gray / -25 kg
(BK 2019)
A10
Färdig
Ana Clara Lelles
gracie barra anderlecht
Samadi Imrane INVICTUS TEAM BJJ Vann via diskvalificering
Kids & Youth / 7-9 / Orange / -30 kg
(BK 2019)
C16
Färdig
Unknown User
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på domslut - 03:00
Mohamed Saidi BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Kids & Youth / 7-9 / Yellow / -30 kg
(BK 2019)
G14
Färdig
Sefanja Rosies
Vann på poäng - 03:00
Leila Dari Phoenix A.D.A.