Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids & Youth / 10-12 / Yellow / -40 kg
(BK 2019)
E55
Färdig
Unknown User
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Mariano Manuel Castanheira Das Dores Phoenix A.D.A. Vann på poäng - 04:00
Men / White / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(BK 2019)
G53
Färdig
Gregory Coppolino
Octopus Team BJJ
Kossi Amavi Tri-Force Antwerp Vann på Submission - 04:18
Men / Elite / -64 kg (Light feather)
(BK 2019)
H63
Färdig
Latif Kadri
Brasa Belgium
Unknown User BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på poäng - 07:00
Men / -76 kg (Light) / White
(BK 2019)
D48
Färdig
SEBASTIAN SANCHEZ
Gfteambelgium
Fouad ELBAZI BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på domslut - 05:00
Kids & Youth / 10-12 / White & Gray / -45 kg
(BK 2019)
A63
Färdig
Zeyd Zemmouri
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
LOAn Mutis ICON Pablo Cerino Team Vann på domslut
Kids & Youth / 10-12 / Yellow / -30 kg
(BK 2019)
A69
Färdig
Angelo Borges
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Mats Schröder Brasa Belgium Vann på domslut
Kids & Youth / 10-12 / Orange / -45 kg
(BK 2019)
B68
Färdig
Imran Touhami
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 04:00
Mathis Louvet Phoenix A.D.A.
Men / Elite / -88,3 kg (Medium heavy)
(BK 2019)
E58
Färdig
Ali Ramo
Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Vann på poäng - 07:00
Unknown User BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Kids & Youth / 10-12 / White & Gray / -45 kg
(BK 2019)
A65
Färdig
Mariem Rich
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 04:00
LOAn Mutis ICON Pablo Cerino Team
Men / Elite / -94,3 kg (Heavy)
(BK 2019)
F66
Färdig
Ylez Oziev
Aranha Belgium
Wim Deputter Brasa Belgium Vann på poäng - 07:00
Men / White / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(BK 2019)
G54
Färdig
Anthony Pemba
Aorta Team
Said Kaljanac Brasa Belgium Vann på Submission - 04:03
Men / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(BK 2019)
C56
Färdig
Yassine Serraj
Gfteambelgium
Kobenan Joel Kouassi Tri-Force Antwerp Vann på Submission - 00:29
Men / -76 kg (Light) / White
(BK 2019)
D49
Färdig
Youssef El Azimani
Tri-Force Antwerp
Amadeo Dello Brasa Belgium Vann på domslut - 05:00
Men / Blue / -76 kg (Light)
(BK 2019)
H58
Färdig
Alidzhan Mestan
Aorta Team
Shaï Gerena Brasa Belgium Vann på Submission - 02:36
Women / White / -58,5 kg
(BK 2019)
C59
Färdig
Katinka Rosies
Brasa Belgium
Vann på Submission - 00:42
Audrey Finet Fusen Ryu
Kids & Youth / 10-12 / White & Gray / -45 kg
(BK 2019)
A64
Färdig
Ayoub Yaakoub
C.E.N.S. ACADEMY
Vann på poäng - 04:00
Unknown User BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Men / Blue / -88,3 kg (Medium heavy)
(BK 2019)
C57
Färdig
Michael Gagarin
Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Vann på poäng - 06:00
Olivier Kabangu Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Men / White / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(BK 2019)
G55
Färdig
Unknown User
Aorta Team
Jerry Gillis Brasa Belgium Vann på poäng - 05:00
Kids & Youth / 10-12 / White & Gray / -35 kg
(BK 2019)
B64
Färdig
Theodore Geelhand De Merxem
Aorta Team
Vann på poäng - 04:00
Saaev Mourad Yousouf Gracie Barra Liège
Women / Blue & up / -58,5 kg
(BK 2019)
H61
Färdig
Charlotte Verdoncq
Fusen Ryu
Vann på Submission - 02:30
EMILIE DAMEE Phoenix A.D.A.
Kids & Youth / 10-12 / Yellow / -40 kg
(BK 2019)
E56
Färdig
Siryne Ben Ali
Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Thibault Dupont Octopus Team BJJ
Men / -76 kg (Light) / White
(BK 2019)
D50
Färdig
Magomed Kadimagomedov
Gracie Barra Liège
Vann på domslut - 05:00
Islam Magomadov Brasa Belgium
Kids & Youth / 10-12 / Yellow / -30 kg
(BK 2019)
A68
Färdig
Yasser Draoui
Cicero Costha/Renaissance Jiu Jitsu
Baran GOL BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på poäng - 04:00
Women / Blue & up / -58,5 kg
(BK 2019)
H62
Färdig
Ines Berodes
gracie barra anderlecht
Vann på poäng - 06:00
Unknown User Aranha Belgium
Men / Elite / -76 kg (Light)
(BK 2019)
E61
Färdig
Moadh Azzouzi
Florian Bayili BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på Submission - 00:37
Women / White / -64 kg
(BK 2019)
F67
Färdig
Imane El AZZOUTI
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på poäng - 05:00
Diana Azevedo Aranha Belgium
Men / White / +94,3 kg (Super & Ultra heavy)
(BK 2019)
G56
Färdig
Jordan Gdalewitch
Kevin Enzongu Onakoi BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY Vann på poäng - 05:00
Kids & Youth / 10-12 / White & Gray / -35 kg
(BK 2019)
B63
Färdig
Yanis Benabdellah
C.E.N.S. ACADEMY
Vann på poäng - 04:00
Saoutiev Ibrahim Gracie Barra Liège
Women / White / -58,5 kg
(BK 2019)
C60
Färdig
Ani Khechumyan
Brasa Belgium
Vann på poäng
Audrey Finet Fusen Ryu
Men / -76 kg (Light) / White
(BK 2019)
D51
Färdig
Fouad ELBAZI
BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Vann på domslut - 05:00
Amadeo Dello Brasa Belgium
Men / Elite / -88,3 kg (Medium heavy)
(BK 2019)
E60
Färdig
Thijs Schutyser
Gracie Jiu Jitsu Oostende
Vann på Submission - 04:17
Unknown User BRUSSELS BRAZILIAN JIU JITSU ACADEMY
Kids & Youth / 10-12 / Orange / -45 kg
(BK 2019)
B69
Färdig
Zita Baeyens
Yaware
Vann på poäng - 04:00
Mathis Louvet Phoenix A.D.A.